Wesprzyj Akademię Piłkarską FC Lesznowola

Akademia Piłkarska FC Lesznowola nieustannie i zgodnie z założeniami założycieli – rozwija się.

To niezwykle budująca informacja, gdyż kto jak nie młodzi mają budować przyszłość piłki nożnej
w Polsce i za jej granicami.

Mając na uwadze dalszy, prężny rozwój Akademii zwracamy się z prośbą o wsparcie do wszystkich tych, którzy są fanami piłki nożnej, śledzą postępy młodych i ambitnych sportowców, popierają wychowywanie dzieci i młodzieży w sportowym duchu, a także tych, którzy chcą brać czynny udział w rozwoju piłki nożnej w Gminie Lesznowola.

Dołączcie do grupy sponsorów!

Wystarczy, że dostarczycie Państwo do nas piłki, dowolny sprzęt piłkarski, czy akcesoria treningowe lub zasilicie konto Akademii kilkoma złotymi, a nie tylko zyskacie status sponsora, ale również ogromną wdzięczność młodych zapaleńców, którzy dzięki Państwa pomocy będą mogli jeszcze efektywniej podnosić swoje umiejętności piłkarskie.

Czego potrzebujemy:

• Piłek
  • Sprzętu piłkarskiego
  • Strojów piłkarskich
  • Akcesoriów treningowych
  • Etc.

Wszystkie środki finansowe, które przekażą Państwo na konto Stowarzyszenia Miłośników Piłki Nożnej FC Lesznowola z dopiskiem „Wsparcie Akademii” zostaną przeznaczone na zaspokojenie bieżących potrzeb młodych piłkarzy.

Z góry dziękujemy wszystkim ludziom wielkiego serca.

Zawodnicy Akademii i Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Piłki Nożnej FC Lesznowola